Вікнянська гімназія, с. Вікно

19 груд. 2019

19 грудня 2019 року за сприянням директора ПП «Вікнини» Ванярхи В.І. у ЗОШ І-ІІ ступенів села Вікно відбулася зустріч керівників обласної та районної адміністрацій із учасниками АТО/ООС, на якій їм було вручено нагороди «Знак народної пошани учаснику бойових дій» за вірність військовому обов’язку захисту України та грошову премію. Представники влади отримали грамоти «За вагомий внесок у відновлення обороноздатності країни та святкування Дня Збройних Сил України» та грошову винагороду, яку вони передали для потреб школи та дитячого садка.
18 груд. 2019

«Візуалізація інформації в роботі сучасного педагога Нової української школи».

18 грудня 2019 р. у ЗОШ I-II ступенів с.Вікно відбувся воркшоп вчителів початкових класів на тему «Візуалізація інформації в роботі сучасного педагога Нової української школи».
5 груд. 2019

Майстер клас "Різдвяний павук"

Працівники природного заповідника Медобори провели майстер клас для учнів нашої школи по плетінні різдвяного павука
6 вер. 2019

Гра квест "Я люблю Україну"

Гра- квест "Я люблю Україну", проведена в рамках тижня незалежності з учнями 5 класу.Підготували класний керівник Слободян С.Р. тапедагог-організатор Зброжик О.О.
21 бер. 2019

Акція "За чисте довкілля"

11 бер. 2019

Шевченківські читання

Фотофлешмоб "Шевченко в об'єктиві" Ти нам залишив прагнення високі, Шляхи священні, по яких іти Твого сумління й мужності уроки Ми бережем і будем берегти
27 лют. 2019

"Колосок-осінь-2018"

Міжнародний природничий конкурс "Колосок-осінь-2018". Вручення сертифікатів
26 лют. 2019

Виховний захід до дня народження Лесі Українки

Підготувала Баліцька О.В
20 лют. 2019

Лінійка пам'яті

У нашій пам’яті Ви назавжди лишились, Історія одна, і Ви – її частина. Ви тільки знайте, браття, ми за Вас молились, І молимось: за Вами – ненька Україна!
27 лист. 2018

"Людина починається з добра"

МО класних керівників .Виховний захід підготувала класний керівник 7 класу Зброжик О.С.