Вікнянська гімназія, с. Вікно

19 груд. 2019
19 грудня 2019 року за сприянням директора ПП «Вікнини» Ванярхи В.І. у ЗОШ І-ІІ ступенів села Вікно відбулася зустріч керівників обласної та районної адміністрацій із учасниками АТО/ООС, на якій їм було вручено нагороди «Знак народної пошани учаснику бойових дій» за вірність військовому обов’язку захисту України та грошову премію. Представники влади отримали грамоти «За вагомий внесок у відновлення обороноздатності країни та святкування Дня Збройних Сил України» та грошову винагороду, яку вони передали для потреб школи та дитячого садка.
18 груд. 2019
«Візуалізація інформації в роботі сучасного педагога Нової української школи».
18 грудня 2019 р. у ЗОШ I-II ступенів с.Вікно відбувся воркшоп вчителів початкових класів на тему «Візуалізація інформації в роботі сучасного педагога Нової української школи».
5 груд. 2019
Майстер клас "Різдвяний павук"
Працівники природного заповідника Медобори провели майстер клас для учнів нашої школи по плетінні різдвяного павука